Torsystem

Torsystem bramy przemysłowe to konstrukcje z wykorzystaniem najnowszej technologii, z szeroką ofertą wyboru. Bramy na miarę montowane są na indywidualne zamówienie.

Stanowią komplementarne rozwiązanie dla logistyki oferując klientom kompleksowe rozwiązania budowy, instalacji i serwisu bram przemysłowych. Torsystem zapewnia wszechstronne doradztwo techniczne przy wyborze i montażu bram przemysłowych. Doradztwo w optymalizacji zastosowanego rozwiązania bramowego to podstawowe filary udanych relacji z klientami. Ze względu na specyfikę rozwiązania konstrukcyjnego doradcy Torsystem współpracują z projektantami i architektami zapewniając długotrwałe użytkowanie bram przemysłowych.

Do zamontowanych bram zapewniany jest profesjonalny serwis obejmujący systematyczne przeglądy oraz naprawy pogwarancyjne. Do wykonanych i zamontowanych bram przemysłowych zalecane jest wykonywanie przeglądów co pół roku. Bramy przemysłowe spełniają normy odporności na wiatr i wodę a także przepuszczalności powietrza.

Do produkcji bram wykorzystuje się panele warstwowe z blachy stalowej z wypełnieniem z pianki. Blachy boczne są ocynkowane i odporne na bezpośrednie oddziaływanie słońca. Drzwi w bramie zapewniają oszczędność, co pozwala na szybsze i sprawniejsze przemieszczanie personelu obiektu przemysłowego.

Dane firmy:

Adres: ul. Kolejowa 44, 57-240 Kamieniec Ząbkowicki

E-mail: biuro@torsystem.com.pl

Strona www: http://www.torsystem.com.pl

Telefon: 074 816 37 00

Podobne firmy