ShopTuning

Sklep internetowy ShopTuning oferuje profesjonalną ofertę produktów niezbędnych w prawidłowym funkcjonowaniu firmy usługowej lub innego typu działalności. Dzięki kompletnemu asortymentowi zarówno zarządcy budynków, jak i właściciele sklepów czy punktów usługowych mogą znaleźć w ofercie odpowiednie dla siebie produkty. Ekologiczne rozwiązania proponowane przez ShopTuning to najlepsze wyjście dla wszystkich ludzi, którzy cenią sobie wygodę i szukają najwygodniejszych pomysłów na codzienne funkcjonowanie.

Wagi CAS oraz materiały eksploatacyjne takie jak etykiety termiczne czy rolki termiczne do kas fiskalnych to tylko niewielka część asortymentu sklepu. Sprawdź sam jakie produkty pomogą Ci w codziennym funkcjonowaniu i prowadzeniu działalności.

W ShopTuning proponujemy również profesjonalne elementy wyposażenia toalet, m.in. nowoczesne bezwodne pisuary, które pozwalają na sporą oszczędność wody, a również suszarki do rąk kieszeniowe i elektryczne suszarki do rąk kompaktowe w różnych kolorach. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami produktów dostępnymi na stronie internetowej.

Dane firmy:

Adres: ul. Głogowska 35c/11, 45-315 Opole

E-mail:  biuro@shoptuning.pl

Telefon: 604434038, 604052882

 

Podobne firmy