PM Bike

Prowadzenie sklepu oraz serwisu rowerowego wymaga dużej wiedzy oraz doświadczenia, które udało nam się zdobyć przez wiele lat ciężkiej pracy. PM Bike to rodzinna firma skupiająca w swoich rękach dwa salony w Zabrzu oraz jeden w Rybniku.

Zajmujemy się sprzedażą rowerów oraz podzespołów. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty najwyższej jakości, które cieszą się dużym powodzeniem wśród użytkowników. Stworzenie konkurencyjnej oferty oraz personalne podejście do klienta sprawiły, że staliśmy się regionalnym liderem w naszej branży i możemy pochwalić się setkami pozytywnych opinii na temat naszej działalności. Od samego początku najważniejszy był dla nas profesjonalizm oraz zadowolenie klientów, dlatego cały czas się rozwijamy w celu poszerzenia naszej oferty nowe usługi oraz produkty.

PM Bike to obecnie aż 3 sklepy, które powstały na przestrzeni 5 lat – świadczy to o sporym zainteresowaniu naszą marką. Pracownicy służą kompleksowym doradztwem przy wyborze odpowiedniego sprzętu oraz w zakresie użytkowania i eksploatowania roweru. Jak już wspominaliśmy, indywidualne podejście do klientów jest dla nas kluczowe i pozwala naszym ekspertom na lepsze zrozumienie ich potrzeb. Jako pracownicy PM Bike oferujemy także profesjonalny serwis rowerowy, w ramach którego naprawiamy oraz wymieniamy części oraz podzespoły. Wszystkie prace przebiegają szybko i sprawnie. Proponujemy usługi w przystępnych cenach, dzięki czemu nasza oferta jest bardzo konkurencyjna. Przekonaj się sam i odwiedź jeden z naszych salonów.

Dane firmy:

Adres: ul. Hermisza 8D, 41-819 Zabrze

E-mail: sklep@pmbike.pl

Strona www: pmbike.pl

Telefon: 575 646 731

Podobne firmy