Mensa Home

Jesteśmy grupą pasjonatów, która wspólnie prowadzi sklep Mensa Home. Jako jedni z nielicznych posiadamy w ofercie wyposażenie kuchni od najlepszych producentów, co przekłada się na jakość naszego asortymentu. Dużą część oferowanych towarów stanowią wyroby z porcelany, ale posiadamy także inne akcesoria, takie jak sprzęt barmański czy wazony.

Porcelana jest szlachetnym surowcem, który chętnie wybierany jest przez klientów ze względu na jej niepowtarzalny wygląd oraz właściwości. Wiele osób nawet nie myśli o zakupie zastawy wykonanej z porcelany, ponieważ automatycznie jest ona kojarzona z dużą ceną oraz towarem luksusowym. Realia są jednak odmienne, gdyż ceny rozpoczynają się już od 50 złotych za jeden element.

Produkty oferowane w naszym sklepie są więc kierowane do osób, które nie chcą wydawać dużych pieniędzy na wyposażenie swojej kuchni. Oferowana przez na mnogość materiałów oraz kształtów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy duże doświadczenie w sprzedaży akcesoriów do kuchni oraz wiedzę, którą wykorzystujemy do rzetelnego doradzania naszym klientom. Jakość sprzedawanych produktów oraz obsługi potwierdzają setki pozytywnych opinii na temat Mensa Home.

Dane firmy:

Adres: ul. Słowiańska 22, 64-100 Leszno

E-mail: sklep@mensahome.eu

Strona www: http://mensahome.eu

Telefon: 570 600 340

Podobne firmy