Intersell Technologie Światłowodowe

INTERsell Technologie światłowodowe to dostawca sieci światłowodowych w technologii FTTH. Oferują produkty wykonane z dużą jakością przy zachowaniu niskich kosztów, gwarantują jakość i wytrzymałość. Posiadają parametry odpowiadające współczesnym standardom, a wykwalifikowana kadra dostarcza wsparcie z zakresu wiedzy, szkolenia i serwisu.

Wszystkie produkty i usługi objęte są dwuletnią gwarancją, posiadają certyfikaty jakości. W ofercie spawarki światłowodowe, urządzenia pomiarowe, akcesoria oraz urządzenia światłowodowe. Fachowa obsługa, atrakcyjne ceny dogodne warunki płatności, szybka wysyłka i wsparcie techniczne na czas użytkowania ale i po serwisie gwarancyjnym. Ponadto dla produktów i usług zapewnione są niezbędne szkolenia i certyfikaty, kalibracja urządzeń, serwis i naprawa a także leasing i wypożyczalnia.

Firma może poszczycić się statusem jedynego polskiego centrum serwisowego międzynarodowej marki DVP, a wszelkie naprawy tego sprzętu w konsekwencji mogą odbywać się w biurze w Środzie Śląskiej. W przypadku gwarancji zapewniana jest profesjonalna obsługa, serwis zastępczy oraz pomoc w domowym serwisowaniu.

 

Dane firmy:

Nazwa: Intersell Technologie Światłowodowe Polska

Adres: ul. Kolejowa 28, 55-300 Środa Śląska

E-mail: lukasz@intersell.pl

Strona www: www.intersell.pl

Telefon: 512 394 525    

Podobne firmy