In Spe

Firma In Spe Events to profesjonalna grupa marketingowa zajmująca się kompleksowymi usługami marketingowymi oraz organizowaniem eventów.

In Spe specjalizuje się przede wszystkim w organizowaniu szeroko pojętych eventów, niezależnie od pory roku i okazji. Agencja In Spe przygotowuje eventy na takie okazje, jak: konferencje, spotkania biznesowe, bankiety, imprezy firmowe i integracyjne, imprezy dla dzieci oraz pikniki. Każdy event zorganizowany jest w sposób profesjonalny, każdy najmniejszy element jest dopięty na ostatni guzik, In Spe zapewnia również catering oraz wykwalifikowaną obsługę.

Agencja In Spe zajmuje się również marketingiem firm. Zespół złożony z doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin stara się sprostać potrzebą każdego klienta, pomagając mu w umocnieniu struktury firmy oraz pozycji na rynku. Grupa In Spe zajmuje się wdrażaniem strategii marketingowych, niezbędnych w zaistnieniu każdego przedsiębiorstwa, tworzy dla firm identyfikację wizualną, zajmuje się reklamami zewnętrznymi, tworzeniem reklam, a także analizą SWOT i komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną.

Dane firmy:

Adres: ul. Swobody 8, 70-674 Szczecin

E-mail: kontakt@inspe-grupa.pl

Strona www: www.inspe-grupa.pl

Telefon: 91 433 11 28

 

Podobne firmy