IMS

IMS S.A to notowany lider na rynku z zakresu usług marketingu sensorycznego. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii firma może pochwalić się sprawnym i skutecznym kreowaniem pozytywnego nastroju w miejscu sprzedaży. IMS w swojej pracy wykorzystuje szereg przydatnych i nowoczesnych urządzeń, które znacznie wpływają na pozytywną atmosferę wokół zakupów. Wśród nich jedną z najważniejszych funkcji pełni audiomarketing polegający na odpowiednim formatowaniu programów muzycznych, dzięki czemu klient zyskuje poczucie komfortu i swobody, a także przywiązuje się do marki. IMS posiada bogatą bibliotekę muzyczną, zawierającą aż 1 000 000 utworów muzycznych oraz 80 000 kanałów muzycznych. Innym ważnym narzędziem wykorzystywanym przy marketingu sensorycznym są systemy Digital Signage, obejmujące ekrany LED, totemy reklamowe oraz ekrany dotykowe i stoły interaktywne. Mają one na celu przyciągnięcie klientów pięknem i niezwykłością wizualną oraz SA świetną alternatywą dla powszechnym i nudnych banerów oraz plakatów. Dosyć ciekawym i dosyć nowym elementem jest aromamarketing, polegający na tworzeniu wyjątkowych kompozycji zapachowych, dzięki którym klient łatwiej kojarzy markę oraz spędza więcej czasu na oglądaniu oferowanych produktów.

IMS zajmuje się również organizowaniem wydarzeń, za pośrednictwem których można wypromować swoją firmę bądź markę. Zakres Event Marketingu obejmuje wyjazdy integracyjne, kampanie marketingowe oraz konferencje i szkolenia. Podczas tego typu imprez firmy wzbogacają swoją wiedzę na temat marketingu, dzięki czemu łatwiej jest im potem zadbać o komfort i przywiązanie klienta.

IMS stale dba o jakość oferowanych przez siebie usług, dlatego nieustannie rozwija i udoskonala swoje produkty, tak by jak najlepiej i najstarnniej zadbać o samopoczucie klienta podczas zakupów.

Dane firmy:

Adres: ul. Puławska 366, 02-819 Warszawa

E-mail: biuro@ims.fm

Strona www: http://www.ims.fm

Telefon: 22 870 67 76

Podobne firmy