Colormint

Zapraszamy do korzystania z oferty asortymentu Colormint. Wśród produktów dostępnych w sklepie znajdują się plakaty na ścianę oraz wyjątkowe obrazy drukowane na płótnie. Dzięki bogatemu wyborowi wzorów i stylów każdy wielbiciel estetycznego dizajnu może znaleźć dla siebie ciekawy projekt, który pozwoli na dodanie wyjątkowego charakteru wnętrzu.

Obrazy drukowane na płótnie – Colormint

Decydując się na obraz na płótnie klient ma pewność, że będzie to produkt wysokiej jakości, który świetnie wpasuje się zarówno w styl nowoczesny, jak i bardziej klasyczny. Wszystkie projekty przygotowane przez Colormint to estetyczne, nieszablonowe projekty. Dla osób, które cenią sobie samodzielność w podejmowaniu decyzji dotyczących wystroju i aranżacji oraz są kreatywne proponujemy możliwość zlecenia wykonania obrazu na płótnie na zlecenie z wybranego zdjęcia lub rysunku.

Colormint oferuje także bardzo duży wybór nowoczesnych plakatów, które ożywią zarówno domowe, jak i usługowe wnętrze. W Colormint przygotowane są specjalne plakaty dziecięce, których różnorodna estetyka spodoba się zarówno najmłodszym, jak i trochę starszym dzieciom.

Dane firmy:

Adres: ul. Rybnicka 121 , 43-176 Gostyń

E-mail: sklep@colormint.pl

Strona www: colormint.pl

Telefon: prosimy o kontakt mejlowy

 

Podobne firmy